Weekendowe warsztaty teatralne dla dorosłych

Zbyt głośno, zbyt wiele, zbyt intensywnie. 📢 Gdy nadchodzi przebodźcowanie warto skupić się na sobie, by odzyskać utraconą równowagę. 🧘

Spokój i harmonia otaczającej przyrody sprzyjają koncentracji. Praca nad warsztatem aktorskim w takim otoczeniu oczyści Twój umysł i pozwoli na rozwój drzemiącego w Tobie potencjału.

Weekendowe warsztaty teatralne to intensywny czas pracy nad sobą, podczas którego oderwiesz swoje myśli od codziennych zmartwień.

  • Rozgrzewka aktorska
  • Emisja głosu
  • Ruch sceniczny
  • Praca z emocjami
  • Elementarne zadania aktorskie
  • Podstawy improwizacji teatralnej
  • Pobudzenie wyobraźni/kreatywności
  • Techniki radzenia sobie z tremą
  • Zabawa/integracja

Ucieczka od miejskiej rutyny do natury

Zbyt głośno, zbyt wiele, zbyt intensywnie. Gdy nadchodzi przebodźcowanie, kontakt z naturą pomoże Ci odzyskać utraconą równowagę. Spokój oraz harmonia otaczającej przyrody sprzyjają koncentracji na rozwoju. Praca nad warsztatem aktorskim w takim otoczeniu oczyści Twój umysł i pozwoli na odkrycie drzemiącego w nas potencjału.

Weekendowe warsztaty teatralne to intensywny czas pracy nad sobą, podczas którego oderwiesz swoje myśli od codziennych zmartwień.

Weekendowe warsztaty teatralne dla dorosłych: wprowadzenie do technik aktorskich

Praca nad warsztatem aktorskim na łonie natury pozwala wyzwolić swoje ciało i umysł od ograniczeń. Uwolnienie emocji oraz kreatywności przychodzi z łatwością w otoczeniu przyrody. Trzy dni intensywnej pracy rozpoczynamy od tego, co przyjemne, czyli integracji. Następnie skupiamy się nad rozwojem najważniejszych umiejętności. Poniżej znajdziesz program weekendowych warsztatów teatralnych.

Twój czas na rozwój osobisty
– weekendowe warsztaty teatralne

Życie w biegu. Natłok obowiązków. Wielkomiejski hałas. Weekendowe warsztaty teatralne dla dorosłych pomogą Ci się od nich odciąć i poświęcić czas na własny rozwój. Możesz poczuć jedność z naturą, oczyścić swój umysł oraz rozwinąć swoje kompetencje. Zajęcia w małej grupie pozwolą poczuć się swobodnie, uwolnić od ograniczeń, a także emocji krępujących drzemiące w nas możliwości.

Najlepsze, co możesz sobie podarować, to czas. Koncentracja na rozwoju, odkrywanie własnych słabości i dążenie do ich przezwyciężania ma ogromny wpływ na naszą codzienność oraz życie zawodowe. Kompetencje rozwijane podczas weekendowych warsztatów teatralnych ułatwią osiąganie celów na wielu polach.