Szkolenia dla firm

Chcesz usprawnić komunikację, zwiększyć świadomość znaczenia mowy ciała i trafność przekazów werbalnych w swoim zespole? Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się nasze warsztaty dla firm! Pomożemy Twoim pracownikom w wypracowaniu pewności siebie, nawiązywaniu relacji zawodowych i skutecznego wykorzystywania odpowiednich narzędzi komunikacyjnych.

Wystarczy, że do nas napiszesz, a my prześlemy ofertę zgodną z potrzebami w Twojej firmie.

Szczegółowy program oraz prowadzących dopasujemy do potrzeb Twojego zespołu. Podczas indywidualnych rozmów ustalimy wspólnie przebieg zajęć tak, by pracownicy skupili się na wybranych obszarach. Może obejmować między innymi:

  • Rozgrzewka aktorska
  • Emisja głosu
  • Dykcja
  • Opanowanie tremy i techniki radzenia sobie ze stresem
  • Praca z ciałem

Warsztaty pomogą Twojemu zespołowi w wypracowaniu pewności siebie, nauczą nawiązywania relacji zawodowych i skutecznego wykorzystywania odpowiednich narzędzi komunikacyjnych. Twoi pracownicy przekonają się jak wiele w komforcie i efektywności ich pracy może zależeć od prawidłowego przekazu informacji. Udowodnimy też jak bardzo w firmie przydają się… ćwiczenia aktorskie.

Prowadzenie: trener biznesu, coach, facilitator oraz aktor, instruktor teatralny

Czas trwania: 4,5 godz.

Liczba uczestników: 5-10 osób

Koszt: 

Warsztaty w formie online: 3 000 zł

Warsztaty stacjonarne w siedzibie firmy: 5 000 zł

 

AGENDA WARSZTATÓW:

Część I – 2 godz. 45 min.

  1. Ćwiczenia na otwarcie
  2. Przełamywanie barier komunikacyjnych
  3. Ćwiczenia z dykcji i emisji głosu
  4. Świadomość ciała w przełożeniu na komunikację
  5. Praca z użyciem praktycznych narzędzi komunikacji w biznesie

Przerwa 15 min

Część II – 1 godz. 30 min.

Trening  technik komunikacyjnych – symulacje rozmów biznesowych z aktorką 

– omówienie trenerki

– dyskusja z pozostałymi uczestnikami

Nasze warsztaty to również teoria, ale przede wszystkim działanie: ćwiczenia z dykcji, emisji głosu i mowy ciała, zadania z metod sprzedaży, trening technik sprzedażowych poprzez symulacje rozmów z klientem z aktorem i omówieniem trenera… oraz dużo więcej!

Prowadzenie: trener sprzedaży oraz aktor, instruktor teatralny

szczegółowa agenda już wkrótce!

Szkolenia dla firm –rozwój kompetencji miękkich

Sztuka pozwala na rozwój kompetencji miękkich, które sprawdzają się nierzadko w sytuacjach biznesowych. Dzięki niej można wzmocnić pewność siebie u pracowników, co wpłynie pozytywnie na jego wizerunek profesjonalisty oraz specjalisty w oczach klientów. Szkolenia dla firm pomogą również opanować sztukę wystąpień publicznych czy prezentacji biznesowych. Jeżeli chcesz, by Twoi pracownicy popracowali nad sposobem komunikacji z klientem oraz metodami sprzedażowymi, również możemy Ci pomóc.

Dlaczego warto postawić na kreatywne warsztaty dla firm?

Celem naszych szkoleń dla firm jest rozwój kompetencji oraz umiejętności, które przydadzą się na co dzień w pracy. Techniki wykorzystywane podczas ćwiczeń teatralnych sprawdzają się w wielu sytuacjach biznesowych. Pomagają pozbyć się stresu. Wzmacniają świadomość ciała. Umożliwiają kontrolę i modelowanie głosem podczas prezentacji oraz wystąpień publicznych.

Przebieg szkoleń dla firm dopasujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możesz skupić się na rozwoju konkretnych kompetencji u pracowników lub zapewnić ćwiczenia ogólnorozwojowe.

Rozwiń kompetencje managerskie
z What The Nut?!

Kreatywność to umiejętność w pracy managera, która jest nierzadko marginalizowana. Podczas naszych szkoleń skupimy się na pobudzeniu wyobraźni oraz rozwoju samoświadomości. Ponadto dykcja oraz praca z głosem pomogą zapanować nad intonacją w taki sposób, by utrzymać uwagę i zainteresowanie odbiorców.