Kurs dykcji online

Dykcja – jak mówić, by nas rozumiano

Kurs dykcji online w What The Nut?
Jeżeli chcesz rozwinąć swoje kompetencje i stać się świadomym mówcą, umożliwi Ci to ten krótki kurs dykcji online. Znajdziesz w nim ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwinąć kompetencje. Krótka teoria pozwoli Ci zdobyć merytoryczne podstawy niezbędne do osiągnięcia celu, jakim jest wyraźna wymowa. Zapraszamy do wspólnych warsztatów!

Dlaczego warto kupić kurs dykcji online?

Wyraźna wymowa to podstawa zrozumienia oraz dobrej komunikacji z innymi, dzięki której możesz zdobyć również autorytet podczas wystąpień publicznych. Wiedza o tym, jak mówić, by nas rozumiano, okazuje się kluczowa w wielu branżach i na różnych stanowiskach. Poprawne łączenie głosek w słowa oraz słów w zdania pomagają zapanować nad siłą głosu, jego wysokością i barwą.

Kurs dykcji online pomoże Ci w zgłębieniu norm i zasad wymowy oraz artykulacji. Wpływ na komunikację ma nie tylko precyzyjna wymowa, ale również prawidłowe akcentowanie, stosowanie pauz i frazowanie. Wszystkie te elementy dopracujesz podczas naszego kursu dykcji online. Jak pomożemy Ci osiągnąć ten cel?

Co obejmuje kurs dykcji online?

Praca nad dykcją to jeden z elementów, który ma ogromny wpływ na poprawną komunikację. Film instruktażowy składa się z krótkiego wstępu merytorycznego oraz serii ćwiczeń. Należy jednak podkreślić, że kluczowa okazuje się w tym przypadku systematyczność. Bez regularnego treningu nie pojawią się efekty. Prowadzącą kursu dykcji online jest Anna Gamrot. Zapraszamy na szybkie i kompleksowe szkolenie!

  • Ćwiczenia rozluźniające
  • Ćwiczenia oddechowe
  • Otwieranie dźwięku
  • Samogłoski
  • Ćwiczenia językowe